Lista wyjazdów
 Filtruj kraje
Filtruj kraje
Krvavec resorty snowshow 2018
30 km km tras

Krvavec Słowenia

Mountains 1450-1971 m n.p.m

Najpiękniejszy pod względem położenia ośrodek w Słowenii.

trasy b. łatwe:
0
trasy łatwe:
5
trasy średnie:
11
trasy trudne:
4

Narty, Snowboard Słowenia

Słowenia to jeden z najmniejszych Alpejskich krajów, odczarowany, przyjazny i otwarty.

Jeśli szukacie miejsca, w którym możesz pośmigać na nartach i snowboardzie, wychillować z cudownymi widokami, poznać otwartych ludzi a przy tym nie ucierpi Wasz portfel… Wyjazd z nami do Słowenii to świetny pomysł.

Macie przerwę i już jakiś czas nie mieliście na nogach nart czy deski? Nie ma problemu, Alpy Słoweńskie mają do zaoferowania wiele szerokich, długich i płaskich tras. Oczywiście, nie pomijamy zajawkowiczów, którzy także dla siebie znajdą odpowiednie trasy i wyciągi.

Narty Słowenia są zdecydowanie tańsze od Francji czy Szwajcarii. Nie oznacza to jednak, że zakwaterowania są kiepskiej jakości, nic bardziej mylnego. To bardzo czyste miejsca z przyjaznymi właścicielami kwater. Apartamenty są dobrze utrzymane i komfortowe. Odnajdzie się tutaj każdy: rodzina, ekipa znajomych i single.

Nie da się ukryć, że narty w Słowenii to sport narodowy, zatem inwestycja w 190 wyciągów i ponad 250 km tras, nie powinna dziwić. Sezon trwa już od listopada aż do maja!

Ośrodkiem narciarskim Alp Julijskich, do którego Was zabierzemy jest Krvavec. Jest to miejsce znane z najwspanialszych widoków i dobrze utrzymanych tras narciarskich, rozciągają się one na wysokości 1450 do 1971 m n.p.m. Dodatkowo będziecie mieć okazje na szaleństwa snowboardowe w tamtejszym Snowparku!

Oprócz jazdy na nartach i snowboardzie będziecie mieć okazję spróbować lokalnych przysmaków i zwiedzić okolicę- stolica Słowenii jest oddalona o zaledwie 30 km! Dodatkowo czekają tam na Was atrakcje tj. Biba na stoku, Silent Disco, warsztaty kulinarne, czy Poker night.

Zapewniamy, że wyjazd na narty i snowboard do Słowenii to bardzo dobry sposób na spędzenie urlopu.