Lista wyjazdów

Majówka 2020 w Alpach

Sezon trwa w najlepsze? Jeśli tak jak my myślisz długofalowo, z pewnością już planujesz wyjazd majówkowy. Pozostaje pytanie, gdzie wybrać się na śnieżne szaleństwo w Alpy? Zanim jednak wybierzesz kierunek wyjazdu, sprawdź przedtem naszą propozycję, gdzie jechać na niezapomniany weekend majówkowy.

Aktywna majówka czy na luzie?

To pytanie stawia sobie pewnie wiele osób. Koniec końców na coś się zdecydujecie, my postaramy się Wam znacznie ułatwić podjęcie tej decyzji. Przygotowany przez nas wyjazd na majówkę spełni nie tylko oczekiwania zapalonych amatorów sportu, jak i fanów wszelkich imprez i zabaw.  Jaki jest przepis na wyjazd majowy według SnowShow? Dobra energia, moc atrakcji, pasja i fajni ludzie! Pomysł na majówkę powinien być zatem atrakcyjny i możliwy do zrealizowania w krótkim okresie.  Bądźcie pewni, że ze SnowShow nie będziecie się nudzić. Co proponujemy uczestnikom naszych wypraw? Czytajcie dalej!

Narty w maju przy doskonałej pogodzie

Sezon narciarski możesz przedłużyć nawet do maja. Wystarczy jak wybierzesz wycieczkę na majówkę do Tignes / Val d’Isere we francuskich Alpach, który częściowo leży na lodowcu, zapewniając tym samym śnieg praktycznie przez cały rok. Dzięki temu możliwe jest szusowanie po prawie 300 km połączonych tras przy pięknej, słonecznej pogodzie. Ośrodek położony jest na lodowcu, wszędzie jest blisko, mieszkamy w wygodnych apartamentach niedaleko wyciągu. Majówka we francuskich Alpach to oczywiście nie tylko narty czy deska. Nic tak nie cieszy, jak ciepłe promienie majowego słońca. W pobliżu naszego budynku położone jest malownicze jezioro, przy którym złapiecie dawkę witaminy D oraz nabierzecie sił na kolejny dzień pełen wrażeń. Jeśli jeszcze tego nie wiecie, organizowane przez nas imprezy zapamiętacie na długo. Gwarantujemy dobrą zabawę podczas kultowego Silent Disco, imprezy z DJ-em, losowanie nagród czy tak uwielbiane przez Was domówki. Natomiast w samym Tignes znajdziecie liczne bary, kluby i restauracje, dlatego z całą pewnością nikt nudzić się nie będzie.

Mamy nadzieje, że nasze podpowiedzi przekonają Was do wyjazdu w Alpy na majówkę. Jedno jest pewne, podczas wycieczki naładujecie baterie i nie będziecie się mogli doczekać kolejnych wyjazdów ze SnowShow! Wyjazdy majówkowe są dość kameralne, dzięki czemu poznacie dobrze innych uczestników, a wyjazdy choć mają mniej atrakcji oferują mega atmosferę.